NASZ

ZESPÓŁ

W naszych pracowniach zatrudniamy zespół specjalistów medycznych: lekarzy radiologów, techników elektroradiolgii oraz pielęgniarek radiologicznych. Za obsługę pacjenta odpowiadają doświadczone sekretarki medyczne. Zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę podczas badania, starając się zrozumieć potrzeby naszych pacjentów.

HISTORIA

MS REZONANS

  1. 1993Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność gospodarczą w 1993 roku, początkowo usługi skupiały się na badaniach USG. Ze względu na duże upowszechnienie i dostępność aparatów USG w 2004 roku wycofaliśmy się z tego zakresu działalności, koncentrując się na dużo bardziej konkurencyjnych na rynku badaniach rezonansem magnetycznym.
  2. 2003W tym celu w 2003 roku został zakupiony pierwszy aparat – rezonans magnetyczny Magnetom Concerto firmy Siemens, który umożliwił rozpoczęcie świadczenia ww. usług. Aparat zainstalowany został w budynku Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej. Był pierwszym rezonansem magnetycznym w Polsce działającym poza miastem wojewódzkim oraz jednym z pierwszych z systemem otwartym – stałym magnesem, znacznie poprawiającym komfort badania.
  3. 2007Kolejna inwestycja miała miejsce w 2007 roku i skupiona była na otwarciu drugiej pracowni w Zakopanem w budynku Uniwersyteckiego Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego CM UJ. W tym celu zakupiono drugi aparat do rezonansu magnetycznego – Magnetom C!. Nowa lokalizacja została również podyktowana wygodą dostępu dla pacjentów szpitala jak i tych z zewnątrz.
  4. 2013W 2013 roku dokonano modernizacji pracowni w Suchej Beskidzkiej poprzez zakup nowoczesnego wysokopolowego aparatu do rezonansu magnetycznego Magnetom Essenza firmy Siemens. Aparat ten pozwoli na poszerzenie zakresu wykonywanych badań, poprawę ich jakości oraz skrócenie czasu badania.
  5. 2018 Na rok 2018 planowany jest zakup nowego wysoko-polowego aparatu do pracowni w Zakopanem. Umożliwi on podniesienie jakości i dostępności badań rezonansu magnetycznego.

MAPA DOJAZDU

PRACOWNIA MR W SUCHEJ BESKIDZIEJ

ul. Szpitalna 22
(budynek Szpitala Rejonowego im J.Gawlika)

PRACOWNIA MR SUCHA BESKIDZKA

MAPA DOJAZDU

PRACOWNIA MR W ZAKOPANEM

ul. Balzera 15
(budynek Uniwersyteckiego Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego)

PRACOWNIA MR ZAKOPANE

DANE

KONTAKTOWE

PRACOWNIA RM SUCHA BESKIDZKA

Pracownia Rezonansu Magnetycznego Maciej Sajewicz

ul. Szpitalna 22
34-200 Sucha Beskidzka
(budynek Szpitala Rejonowego im J.Gawlika)

TEL/FAX +48 33 877 06 10

PRACOWNIA RM ZAKOPANE

Pracownia Rezonansu Magnetycznego Maciej Sajewicz

ul. Oswalda Balzera 15
34-500 Zakopane
(budynek Uniwersyteckiego Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego CM UJ)

TEL/FAX +48 18 20 22 120

    <div><!-- [et_pb_line_break_holder] --><ul><!-- [et_pb_line_break_holder] --><li><a href="#" target="_blank"><span>Zwiększ rozmiar tekstu</span><i class="fa fa-font" aria-hidden="true"></i>+</a></li> <!-- [et_pb_line_break_holder] --><li><a href="#" target="_blank"><span>Zmniejsz rozmiar tekstu</span><i class="fa fa-font" aria-hidden="true"></i>-</a></li> <!-- [et_pb_line_break_holder] --><li><a href="#" target="_blank"><span>Ciemne tło</span><i class="fa fa-adjust" aria-hidden="true"></i></a></li> <!-- [et_pb_line_break_holder] --><li><a href="#" target="_blank"><span>Szybki kontakt</span><i class="fa fa-volume-control-phone" aria-hidden="true"></i></a></li> <!-- [et_pb_line_break_holder] --></ul><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div>